Hoolduskoristus

Hoolduskoristus

Hoolduskoristus ehk regulaarne puhastusteenus on parim viis hoidmaks oma tööruumid puhta ja värskena.  Teostatavad puhastustööd ning nende maht ja regulaarsus on lepinguliselt kindlaks määratud ning see annab kliendile garantii, et ta ei pea enam hetkekski muretsema oma ruumide puhtuse pärast vaid saab keskenduda kõige olulisemale.

Hoolduskoristuse raames saavad regulaarselt teostatud põrandate puhastus, tolmu võtmine kõrguseni kuni 1,80m, tualettruumide puhastamine ja palju muud – kõik täpsemad tööd pannakse paika juba kindla objektiga tutvumisel ja vastavalt kliendi soovile.

Võimalikud lahendused:

Hoolduskoristus – puhastusteenindaja töötab firma ruumides, vastavalt kokkulepitud aegadele. Puhastusteenindaja ülesandeks on hoida igapäevaselt ruume puhtana.

Valvekoristus – puhastusteenindaja töötab objektil (kauplused, kaubanduskeskused) terve päeva, kõrvaldades tekkiva korratuse operatiivselt.

Hügieenitarvikutega varustamine – oma hoolduskoristuse klientidele pakume võimalust tualettruumide varustamiseks hügieenitarvikutega (tualettpaber, seep, paberkäterätikud, õhuvärskendajad).

Kui soovid, et ka sind ümbritsevad ruumid oleksid pidevalt puhtad, siis võta meiega ühendust ning kingime sulle kõige tähtsamat – aega – mida saad koristamise asemel sisustada palju tähtsamate tegevustega.

Küsi pakkumist

MÕNED MEIE PARTNERID